Gösterme

Websitemize Hoşgeldiniz

Projelerinizi fikirden gerçeğe döndürmek için stratejik düşünme ve pazarlama yönetimi hizmeti sunuyoruz. Temel amacımız hedefe yönelik ve ölçülebilir sonuçlar üretmektir. Tüm pazarlama operasyonlarınızda yanınızdayız.

Hizmetlerimiz Satın Alın

30 yıldır bize duyduğunuz güvenle hizmetimize devam etmekteyiz. Sağlığınız mutluluğumuzdur.

Tıbbi Bölümlerimiz

Tıbbi Bölümlerimizden Bazıları

Acil Servis

Gerekli teknik donanım ve ekipmana sahip, 7 gün 24 saat boyunca tüm acil durumlar için müdahaleye hazırdır. Deneyimli ve dinamik kadrosu ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Koruyucu diş hekimliği, ortodonti, endodonti konservatif tedavi, protez, periodontoloji ve ağız cerrahisi gibi genel diş hekimliği uygulamaları, gibi branşlarda hizmet vermektedir.

Alerji Hastalıkları

Bazı maddeler bazı kişilerde temas halinde aşırı reaksiyon gösterir. Bu maddeler, bağışıklık sistemimizle temas ettiğinde, vücut aşırı miktarda antikor koruyucu madde üretir.

Ameliyathanelerimiz

Ameliyathanelerimiz gerekli teknik donanım ve ekipmana sahip olup, hijyen ve titizlik konusunda özenle çalışan kadroya sahiptir. Enfeksiyon riski oluşturacak duruma izin vermez.

Baş Ağrısı Kliniği

Beyin etki altında kaldığında baş ağrısı ortaya çıkar. Olağanüstü bir durumun ifadesidir. Dışardan beyni etkileyen bir neden ya da beynin kendi içinde bulunduğu halin bir göstergesidir.

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi doktoru (ekibi), hem ameliyat sırasında kişinin ağrı duymasını engeller hem de ameliyatı yapan cerraha uygun çalışabileceği bir ortam sağlar.

Doktorlarımız

Sizlere hizmet veren doktorlarımız

Misafir Yorumlarımız

Haber Bülteni

Yeni ürünlerimizden, gelişmelerden haberdar olabilmek için haber bültenimize üye olabilirsiniz.

Ne dediler?

Mutlu müşterilerimizden bazıları

Anlaşmalı Kurumlar

Sizler için çalıştığımız anlaşmalı kurumlar

DOKTORLARIMIZ

YATAKLARIMIZ

ANLAŞMALI KURUM

YOĞUN BAKIM

Hastanemiz

Sizlere hizmet verdiğimiz hastanemiz

Veboon Medical

Veboon Medical

Güvenilir, ulaşılabilir ve en çok tercih edilen özel hastane olma misyonu ile 1985 yılında kurulmuş olan Özel Veboon Hastanesi kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edinerek, 2009 yılında tamamen yenilenme sürecine girmiştir. Sağlıklı olma ve sağlıklı bir çevre içinde yaşamını sürdürmenin her insanın hakkı olduğunun bilinciyle hizmetlerini sürdüren hastanemiz, Özel Hastane denildiğinde akla gelen ilk özel hastane olmayı hasta haklarını koruma, hastaların beklentilerini kaliteli ve etkin bir şekilde karşılama vizyonuna ve “herkes için sağlık” anlayışına borçludur. Gücünü uzmanlığından alan hastanemiz, uzman hekim kadrosu ve yüksek teknolojiye sahip tıbbi donanımı, halkına kaliteli ve 7/24 kesintisiz hizmet vermekten memnuniyet duyan güler yüzlü ekibiyle kalitesini her daim en üst düzeyde tutarak, kalite etkinliğini sürekli iyileştirme ve yenileme içerisindedir.

Tanıtım Videosu

Tanıtım videomuzu izlemenizi rica ediyoruz. Daha sonra sosyal medyada da paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz

Bize Ulaşın

Eğer sorunuz veya isteğiniz varsa aşağıdaki formu doldurup bize yazabilirsiniz.

Demo web sitesinde iletişim formu çalışmamaktadır.

Üye Girişi

Lütfen sisteme giriş yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Kayıtlı Üye / Üye Girişi


Üye Değilim


Uygulamalarımızı İndirin

Mobil ve masaüstü uygulamalarımızı yükleyerek daha rahat kullanın.